Ziadin Sela:Procesi zgjedhor na duhet rregullt

Kandidati për kryetar të Struges si dhe kryetari i Aleancës për Shqiptare para pak çastesh ka votuar në vendlindjen e tij Livadhi të komunës së Struges.

“Apeloj deri tek organet kompetente që të kontrrollohet procesi zgjedhor sepse ne na duhet proces i rregullt, në mënyrë që qytetarët lirshëm ta shprehin vullnetin e tyre që të vazhdojmë me projektet e ndryshimit në Strugë në mënyrë që Struga të marrë vendin e merituar krah qyteteve të zhvilluara anë e kënd”, deklaroi Sela.

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...