Zjarri, ka dëmtuar një shtëpi në Ladorisht

Dje, rreth orës 14:00, një zjarr ka  shpërthyer në shtëpinë familjare të një  61 vjeçari në fshatin Ladorisht njofton MPB.’’ Zjarri fillimisht filloi në një dhomë në katin e parë në të cilën kishte një sobë druri dhe më pas  zjarri u përhap në papafingo, duke dëmtuar orendi dhe mobilje si dhe dyert e ballkonit njofton policia e Strugës.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...