Zvicra në grup me Serbinë, Shaqiri provokon keq serbët (FOTO)

Xherdan Shaqiri, ylli kryesor i kombëtares së Zvicrës, nuk ka lënë pa komentuar hedhjen e shortit për grupet në kampionatin botëror Rusia 2018, ku do të përballen me Serbinë, Brazilin dhe Kosta Rikën.

Ylli i Stoke City, edhe pse indirekt dhe pa e përmendur, nuk ka lënë pa provokuar serbët përmes një postimi në Instagram, shkruan gazetametro.net.StrugaLajm

In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...