Aksident i rëndë ,motorristë përplaset me makinën në rrugën Ohër-Kërçovë

Një aksident ka ndodhur në rrugën Ohër-Kêrcovë në afërsi të Trebenishtit informohet strugalajm nga dëshmitarët okular.Një motorristë është përplasur me një makinë për pasojë ka marr lëndime.

Në vendin e ngjarjes ndodhet autoambulanca dhe organet e policisë.

Loading...
loading...Loading…


loading…