Reklamo ketu!

Arsim Etemi,boksieri nga Ladorishti,më 9 shkurt “lufton” në Zvicër

Arsim Etemi,boksieri nga Ladorishti ngjitet perseri ne ring ne Uster-Zvicer me 9 shkurt, por kesaj radhe me nje vizion me te qart dhe më me peshe, pasi me nje fitore te mundeshme synon boxin profesionist shkruan Strugalajm.com.Nga KB-Ladorishti bejn thirrje te te gjith bashkatdhetaret qe te mbeshtesin kete djale te ri i cili ka vullnet dhe perkushtim te jashtzakonshem ne kete sport, prandaj ja vlen ta mbeshtesim.

Ne kete mbremje bokson dhe Dieli Alushi i cili ngjitet per here te 4 ne ring pa asnje humbje, ky djal meriton vlersim dhe mbeshtetje maksimale.(Strugalajm.com)