Reklamo ketu!

Enis Bardhi i shënon super gol Sllovenisë merr një pikë Maqedonia(VIDEO)

Maqedonia e ka barazuar rezultatin ndaj Sllovenisë.

Sllovenia dhe Maqedonia po përballen në kuadër të Grupit G në kualifikimet për EURO 2020.

Enis Bardhi e shënoi golin e barazimit për maqedonasit, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shikoni golin e shënuar në minutën e 47’.

Embedded video

Enis Bardhi Fans@BardhiFans

Don Enis Bardhi