Gladiatorët e Strugës ndeshen në Zvicër më 17 nëntor

“Veleshta Boxing Club-Klubi i Boksit Atdhetari”ka njoftuar  për një mbrëmje madhështore boksi që do zhvillohet në Zvicër me boksierët strugan të cilën e kanë pagëzuar “Gladiatorët e Strugës”.”BOXING NIGHT • 17.11.2018 • VOLKETSWILL •

Ne jemi gati në mbështetjen e Bokserëve tanë; ALIM NASUFI, ELMEDIN ISTREFI dhe Boksierëve të klubit Ladorishti ARSIM ETEMI, DJELLI ALUSHI dhe DRILON COMA.

Ju presim për mbështetjen e këtyre djemve në Volketswill të Zvicres për kontakt të rezervimeve të biletave kontakto në numrin 0767340996 Fatlind Hoxha.

Shpresojm dhe Besojmë në Fitore, Sukssese Kampiona”thuhet në njoftimin e këtij klubi.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…