Kapet drogë në Brazil e ambalazhuar me logon e klubit të Elbasanit


317 kilogram kokainë e pastër, është kapur në Brazil në një zonë rurale të quajtur Brasnorte.

Kokaina, nëse do të dilte në treg kapte shifrën e 9 milionë dollarëve.

Lënda narkotike e sekuestruar, kishte si destinacion Europën.

Ajo që është hedh dyshime se lënda kishte destinacion edhe vendin tonë, është edhe ambalazhi që kishte kokaina.

Ajo ishte e mbuluar me logon e klubit të Elbasanit, dhe shkruhej “Elbasan”./ I.M-Dritare.net

Loading...
loading...Loading…


loading…