Reklamo ketu!

Martohet deputetja e Strugës,në dasëm edhe Nikolla Gruevski!

Edhe një dasëm me të ftuar vip po kremtohet sonte në Strugë pas asaj të djalit të Aziz Pollozhanit ku mes shumë të ftuarëve është edhe lideri i BDI-së Ali Ahmeti.Dasma tjetër po zhvillohet në hotel “Mirage” ku deputetja e Vmro-së Ilina Pejoska lidh kurorë me Goran Zaturiskin.Në këtë dasëm përvec shumë deputetëve dhe bashkëpartiakëve të nuses prezentë janë edhe ish kryeministrat Nikolla Gruevski dhe Emil Dimitrov.(Strugalajm.com)