Adriana Matoshi ndahet nga futbollisti afrikan? Zbulohet e vërteta

Së fundmi kudo në rrjet është përfolur se Adriana Matoshi i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin afrikan Keith Groeneveld. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

“Prive” ka bërë të ditur se dyshja vazhdojnë të jenë bashkë, ndonëse në distancë. Kieth është me punë në Belgjikë, pasi ai është futbollist profesionist, dhe ka luajtur në disa skuadra të ndryshme europiane.

Kujtojmë se lidhja e tyre është komentuar dhe kritikuar shumë në rrjet, por dashuria ka triumfuar.

Së fundi Adriana kaloi një situatë të vështirë shëndetësore, me një operacion të dytë për heqjen e masës tumoriale, të cilin arriti që ta përballonte me sukses, duke dhënë dhe mesazhe të forta për jetën dhe shëndetin.


Loading...
loading...