Agim Poshka publikon klipin me te ri

Pershendetje miq. Sapo është publikuar klipi im i ri dedikuar viktimave civile në Ballkan dhe pavarësisë së Kosovës.

Dear friends, my new video was just released and it is a tribute to civilians victims in the Balkans and the independence of Kosova.

Kliko linkun per te pare klipin:

Agim Poshka – Vendi im – YouTube


Loading...
loading...