Aksident trafiku në Strugë në kryqëzimin e Misleshovës

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Ohër në kryqëzimin e Misleshovës ku janë përfshirë dy mjete motorike. Makina ka pësuar dëme të konsiderueshme ndërsa kamioni ka kaluar pa dëme të mëdha. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin. Nuk jepen detaje për dëme të natyrës humane. Strugalajm.com

Loading...
loading...Loading…


loading…