Aksident tragjik i mërgimtarit nga Veleshta

 

Nga MPB njoftojnë se një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë janë plagosur.Aksidenti ndodhi mbrëmë në rrugën Strugë-Kërçovë ku dy makina janë përplasur njëra me tjetrën.Personi i vdekur ishte nga Veleshta me origjinë dhe vinte nga Gjermania bashkë me familjen .Ndërsa të plagosur janë edhe persona të tjerë.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...