Traktoristi e aksidenton 69 vjecaren dhe largohet nga vendngjarja

Traktoristi e aksidenton 69 vjecaren dhe largohet nga vendngjarja

Në rrugën “Radojica Noviciq” në Ohër, dje, rreth orës 17.50, ndodhi një aksident trafiku në të cilin një person u lwndua rëndë. Deri te aksidenti i trafikut erdhi kur një traktor “Landini” pa targa, i drejtuar nga një 20 vjeçar nga fshati Dolno Lakocere, goditi biçikletën e drejtuar nga një grua 69 vjeçare nga Ohri, duke  u larguar menjwherw nga vendngjarja.

Nga goditja, gruaja pësoi lëndime të rënda trupore dhe u transferua në spitalin e Shën Erazmo.

In : Aktuale

Loading...
loading...