Ali Ahmeti sonte në opinion te Blendi Fevziu

Sonte, e hënë 22 qershor 2020, me fillim në ora 22:00, Kryetari i
Bashkimit Demokratik për Integrim do të jetë mysafir i Blendi Fevziut në emisionin Opinion në televizionin Klan të Shqipërisë.

Në emision do të diskutohet rresh kryeministrit të parë shqiptar në
Maqedoninë e veriut, por edhe për shqiptarët në rajon, në veçanti për
dialogun Kosovë – Serbi dhe takimin në Washington si dhe zgjedhjet në
Serbi me theks në bashkimin e shqiptarëve në Luginën e Preshevës.StrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...