Artin Spahiu:Sela dhe Taravari të humbur përballë Merkos dhe Bejtës

Artin Spahiu i BDI-së pas kandidimit të Ziadin Selës në Strugë dhe Arben Taravarit në Gostivar thotë se fitorja dihet se do ju takoje Bejtës dhe Merkos, përcjell TetovaSot

Ne rast se Sela dhe Taravari do të dalin në garë për kryetar komune në Strugë dhe Gostivar përballë Merkos dhe Bejtës , garat do të jenë shumë interesante, por fundi dihet:
Bejta dhe Merko do të jenë kryetarë!
Pastaj do t’i hapet punë pastaj LR-PDSH-së që të zgjedhë organe udhëheqëse pas delegjitimimit në zgjedhje të kreut të saj” ka shkruar SaphiuStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...