Besmir Mazari,nipi Komandant Strugës paralajmëron kandidimin

Besmir Mazari ,nipi i Nuri Mazarit-Komandant Strugës ka paralajmëruar se do të bëhet pjesë e garës për Këshillin Komunal të Strugës .Ai pasi arsyeton kandidimin premton se do të vazhdojë në rrugën që xhaxhai i tij e la përgjysëm duke thënë se nuk do të lëvizi për asnjë momentë nga rruga që trasoi Komandant Struga.’’Urime komandat … urime Ramush Haradinaj… urime kryeminister…xhaxhi im krenar me ty që luftove krah për krah me njerez te till…Kosova udhehiqet nga UÇK … Unë këto ditë ne bisedime me familjen,shoket e tu, bashkfshataret dhe partin qe ti e themelove me shoket e tu me kryetarin Ali Ahmeti pritet te kandidoj per keshilltar ne Keshillin e Struges ,te vazhdoj aty ku ti e le pergjysem nga dora armiqve… te BETOHEM qe nuk do leviz asnjeher nga rruga yte… Lavdi ty dhe gjith dëshmorëve te kombit’’ka thënë ai.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...