Dika godet Taravarin: Sikur shëndetësia të rregullohej me premtime Facebooku

Doktori i RDK-së pa vulë, Artan Dika sot ka goditur ministrin e Shëndetësisë dhe njëherit kandidat i ASH-së për Gostivarin Arben Taravarin duke i thënë se Shëndetësia nuk rregullohet me premtime në Facebook.

“Sikur shëndetësia të rregullohej vetëm me fjalë të bukura dhe premtime që e çkoqin fejsbukun, ajo nuk do të kishte mbetur në këtë derexhe që vazhdon të jetë edhe sot e kësaj dite”, ka shkruar Artan Dika

Ndryshe e 15 tetorë, Taravari do të përballet me kandidatin e BDI-së Nevzat Bejtën.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...