Dy tërmete e drodhën Ohrin dhe Resnjën

Dy termete mbrëmë kanë dridhur Maqedoninë bën të ditur faqja e cila bën regjistrimin e dridhjeve në mbarë botën.

I pari ka qenë rreth orës 1.53 minuta prej 2.5 ballë me epiqendër 16 km nga Ohri.

Ndërkohë që i dyti ka qenë rreth orës 2.49 minuta pas mesnate prej 2.5 ballë edhe atë 9km nga Resnja.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...