Ernad Fejzullahu e quan udbash Arben Taravarin

Ish deputeti i PDSH-së, Ernad Fejzullahu në shkrimin e tij të fundit e ka quajtur udbash kryetarin e ri të komunës së Gostivarit, Arben Taravarin. Ai këto akuza i ka bërë pasi Taravari në një emision tha se ASH-ja asnjëher në qeveri me PDSH-në.

“Taravar e di ku është dallimi në mes të udbashit të vjetër dhe udbashit të ri? Nuk ka dallim Taravar! Qofsh i vjetër, apo i ri kjo nuk ka rëndësi, me rëndësi është se ti Taravar je më udbash!” ka shkruar Fejzullahu në shkrimin e tij TARAVAR! – Me “tëra-vëra” nuk mbulohet tradhtia!

Ndryshe sot kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev tha se qeveria i ka numrat e shumicës edhe pa deputetët e Ziadin Selës. StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...