Flamur Tairi i FC Strugës, flet për barazimin e djeshëm ndaj Skopjes

Flamur Tairi 🗣 flet për barazimin e djeshëm ndaj Skopjes

💬….“Pritej të jetë një ndeshje e fortë, ashtu edhe rezultoi, ishte një ndeshje me shumë luftë nga të dyja palët. E hapëm ndeshjen me një gol të hershëm dhe e menaxhuam mirë lojën deri në minutën e 87-të, kur edhe pësuam golin e barazimit, që mund edhe të ishte evituar”.

➖ Kundërshtari i rradhës, Pobeda…
💬….”Fundjavën që vjen na pret një ndeshje me Pobedën. Duhet ti marrim ndeshjet me rradhë, nuk kemi hapësirë për të nënvlerësuar asnjë skuadër. Besoj se do punojmë fortë dhe të arrijmë qëllimin dhe objektivin, që është titulli kampion. Gjithçka varet nga vetja jonë, neve vendosim për fatin tonë”.StrugaLajm

ForcaStrugaTrimLum
Loading…


loading…