Ja çmimet e reja të derivateve të naftës

Prej sonte në mesnatë çmimi me pakicë i derivateve të naftës do të ulet për gjysmë denari. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë.

Kështu Euro Super BS 95 do të shitet 57 denarë për litër, Euro Super BS-98 do të shitët 59 denarë për litër dhe Euro Diseli do të shitet 49 denarë për litër.StrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...