Marina “nusja e vitit”

Grimjeri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj ku duket si një princeshë e veshur në të bardha.

‘Nusja e vitit’ ka shkruar grimieri Arbër Bytyqi krah fotos së Marinës. Ajo shkëlqen si kurë më parë. Ceremonia martesore e çiftit ka filluar para pak minutash dhe po mbahet në ‘Gjirin e Lalzit’ në Durrës. Të pranishëm në ceremoni do të jenë 300 veta.

StrugaLajm


Loading...
loading...