Përleshen dasmorët, shkatërrohet dita e veçantë për çiftin!

Kur gjithçka dukej se po shkonte mirë, ka ndodhur e papritura në një lokal dasmash në Turqi.

Pista e kërcimit, u kthye në një fushëbetejë mes të ftuarve. Si pasojë e sherrit brutal, që u nis nga dy persona, janë përdorur karrige e sende të forta, si dhe janë plagosur 14 dasmorë. Është nevojitur ndërhyrja e policisë për të ndalur sherrin brutal, e cila u zhvendos edhe në ambientet e jashtme të lokalit.StrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...