Rreh gruan ditën e Shën Valentinit, arrestohet 60-vjeçari

Rreh gruan ditën e Shën Valentinit, arrestohet 60-vjeçari në Elbasan

Një 60-vjeçar në Elbasan është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.StrugaLajm

“Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin N. E., 60 vjeç, banues në Elbasan për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij”, thuhet në njoftimin e policisë./albeu.comStrugaLajm

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...