Sela, Bejta e Taravari bëhen bashkë në iftarin e Jakimoskit

Iftari i organizuar nga komuna e Karposhit dhe kryetari i saj Stevce Jakimovski sonte ka bërë bashkë shumë personalitete, transmeton Zhurnal.mk.

Në iftarin e organizuar nga Jakimovski të ftuar kanë qenë shumë personalitete ndërsa kanë rënë në sy prania e nënkryetarit të BDI-së Nevzat Bejta, kryetarit të LR PDSH Ziadin Sela, sekretarit gjeneral dhe ministrit të shëndetësisë Arben Taravari si dhe ish lideri i DR-së Imer Selmani.Ndërkohë që të pranishëm kanë qenë edhe shumë personalitete tjera publike e politike.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...