Spasovski: Data e zgjedhjeve është punë e kryer për Qeverinë

Data përmbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare është temë e kryer për Qeverinë, tha kryeministri teknik Oliver Spasovski përmes rrjetit sociale Facebook.

StrugaLajm

“Është e paarsyeshme që vendi të lihet pa Kuvend, me një qeveri kalimtare dhe me një opozitë destruktive që synon të fitojë disa pikë politike në kurriz të krizës dhe rreziqeve ndaj të cilave ekspozohen qytetarët”, shkruan mes tjerash Spasovski.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...