Struganit të njohur nuk i ndahet diva e njohur botërore

Disa kohë më parë futbollisti i njohur shqiptar  me origjinë nga Struga Pajtim Kasami, një javë të mrekullueshme aventureske pushimesh në ishullin grek të Mikonos me këngëtaren e njohur Nicole Scherzinger. Mesa duket, Nicole nuk e harruar atë dhe vazhdon ta përndjekë në Instagram. Scherzinger i ka bërë “like” një fotoje shumë tërheqëse të futbollistit. Diçka po zien këtu? Mbase dyshja takohen në fshehtësi jashtë syrit të kamerave?

StrugaLajm


Loading...
loading...