Sulmohet fizikisht një strugan,policia e kërkon autorin!

Stacioni policor në Strugë ka njoftuar se është në kërkim të kryerësit të panjohur i cili mbrëmë rreth orës 22.00 para një objekti hotelerik në qytet ka sulmuar fizikisht një 32 vjeçar nga qyteti.Sulmuesi dhunën ndaj qytetarit e ka filluar pasi atë e ka thirrur jashtë për të bashkëbiseduar ku pas një komunikimi ka filluar ta godas dhe më pas është larguar me makinë.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...