Sulmohet nga një vajzë,policia e heton rastin

Dje në ora 23 e 30 minuta, 24-vjeçarja I.N. nga fshati Pallaticë e Tetovës, ka denoncuar se më datë 12-janar të këtij viti rreth orës 22 e 30 minuta, duke shëtitur me të dashurin e saj tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë e sulmuar fizikisht nga një femër e panjohur, e cila është afruar pranë saj dhe e ka goditur me grushta në kokë.


Merren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.Ts.mk.

Loading...
loading...Loading…


loading…