Takimi Sela – Zaev në selinë e LR-PDSH-së, ja çfarë po bisedohet (FOTO)

Lideri socialdemokrat Zoran Zaev në këto momente po zhvillon takimin me kryetarin e LR-PDSH, Ziadin Sela për pjesëmarrje në Qeveri, informon INA.

Burime partiake nga takimi theksojnë se në fokus janë bisedimet për programin e qeverisë dhe programet partiake të dyja partive, duke vënë theksin e veçantë tek prioritetet që duhet miratuar gjatë tre mujorshin të parë të qeverisjes.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...