Tragjedi strugane:Aksident i rëndë në Serbi

Një aksident fatal me pasojë vdekje raportojnë mediumet serbe ka ndodhur në rrugën Beograd-Novi Sad mëson Strugalajm.com .Po sipas këtyre mediumeve dy persona një burrë dhe një grua e re kanë ndërruar jetë ndërsa dy të tjerët po trajtohen në Spitalet e atjeshme.Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.Jozyrtarisht sipas këtyre mediumeve raportohet se të aksidentuarit janë nga Struga e Maqedonisë.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
Loading…


loading…