Vajzat strugane në drejtimin e Astrit Merkos shpallen kampion të Maqedonisë

Ne gjysem-finale vajzat e ekipit futbollistik “As United “kan fituar 3-1 kunder ekipit te Atletikos Manastir, kurse finalen 4-1 kunder TopGol. Keto vajza kan treguar nje loj shum te qet dhe te organizuar, kishim shum shanca dhe te gjitha perdunduan ne rrjeten e kundershtarit. Puna e palodhshme e Trenerit Astrit Merko dhe asistentes Lumturie Asani sot tregoj se kjo ekip ka per te ber shum zhurm ne vitet ne vijim.(Strugalajm.com)

StrugaLajmStrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...