Zhduket 28 vjeçarja nga Ohri

64 vjeçari D.B. nga Ohri, mbrëmë në polici ka paraqitur rastin se një ditë më parë, rreth orës 14:00 nga shtëpia ka dalë vajza e tij B.B (28) dhe deri në momentin kur ai e ka paraqitur rastin në polici nuk është kthyer.

 

Policia mënjëherë pasi që e ka paraqitur rastin babai i saj, kanë filluar hetimin për gjetjen e saj.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...