Ziadin Sela, do ti drejtohet popullit për ngjarjet e parlamentit!

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, sot një javë (të hënën e ardhshme) do të mbajë konferencë për shtyp. Këtë për Portalb.mk e konfirmoi sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari.Sela, këtë konferencë për shtyp do ta mbajë për së pari herë pas ndodhive të dhunshme në Kuvend, ku u sulmua nga huliganët e “Për Maqedoni të përbashkët”.Në lidhje me gjendjen shëndetësore, Taravari tha se gjendja e Selës është stabile dhe se prej dje ndodhet në Tiranë për disa ekzaminime plotësuese.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...