Ziadin Sela, pas dhunës mbrëmë, ja porosia e tij (FOTO)

Përmes një postimi në Facebook Sela ka shkruar se situata e së enjtes mbrëma është fundi i një të keqe që po ndodh në Maqedoni.

“Falë Zotit ai është mirë. Ka dëmtime të ndryshme por gjendja e tij është nën kontroll dhe nuk paraqet asnjë rrezik për jetën.

Falënderojmë te gjithë ata të cilët duket se kanë zbardhur natën deri tani e që po qëndrojnë këmbëngulës pranë nesh.

Bëjmë thirrje për qetësi, ju urojmë një natë të qetë, duke ju siguruar që Ky nuk është fillimi i asgjëje, ky është vetëm fundi i një të keqeje… Fundi i pashmangshëm i saj”, shkruhet në faqen e Selës në Facebook.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...