Aksident trafiku në qytetin e Strugës!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pakë casteve në qytetin e Strugës ku janë përplasur dy makina.Aksident ka ndodhur në rrugën në afërsi të Apollonisë.Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po heton shkaqet .Edhe pse nuk jepen më shumë detaje të dukshme janë dëmet matriale.(Strugalajm.com)

 

 StrugaLajm
Loading…


loading…