Deputetët e Besës takohen me Ziadin Selën!

Deputetët e Lëvizjes BESA, Zekirja Ibrahimi dhe Afrim Gashi janë takuar sot pasdite me kryetarin e LR-PDSH-Së, Zijadin Sela, raporton Gazeta Lajm. Takimi është realizuar në retsorant Tivoli në Shkup. Ata janë ulur bashk në prezence të ish kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurti i cili ka qëndruar sot në Shkup, merr vesh Gazeta Lajm. Tani për tani nuk bëhen të ditura detaje tjera për këtë takim.

StrugaLajm
Loading…


loading…