E zë korenti në dush, humb jetën 20 vjeçari nga Shqipëria

Njëzetë vjeçari L.A nga Shqipëria dje në mbrëmje është gjetur i vdekur në Tetovë, ndoshta si rezultat i goditjes elektrike. Aksidenti ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Drenovec” ku L.A ishte duke qëndruar me dy djem të tjerë po ashtu nga Shqipëria. Djali shkoi në banjo, dhe pas një kohe u gjetë në dysheme nga miku i tij, i cili doli në rrugë dhe bëri thirrje për ndihmë. Vdekja e djalit u konstatua nga një mjek. Në vendin e ngjarhjes është kryer inspektim nga ekipet e policisë dhe me urdhër të prokurorit publik trupi është dorëzuar për autopsi.StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...