Gjendet një grua e vdekur në një rrugë në Gostivar

Në orët e hershme të mëngjesit të sotem, në rrugën “Beliçica” në Gostivar, një kalimtar rasti e ka gjetur një grua të shtrirë ne rrugë dhe e ka njoftuar policinë. Një ekip i ndihmës së shpejtë ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se gruaja ishte e vdekur. Ekipe te policisë po bëjnë inspektim të detajuar në vendin e ngjarjes pas çka do të japin informata të detajuara për identitetin e gruas si dhe shkaqet e vdekjes së saj.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...