Mot i nxehtë me temperatura deri në 36 gradë Celsius

Temperatura ditore parashikohet të lëvizë prej 28 deri më 36 gradë celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell dhe nxehtë, do të fryjë erë e dobvt me drejtim jugperëndimor, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë 34 gradë celsius.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...