Hazbi Lika nga Ohri do të flas për zyrtarizmin e gjuhës shqipe

Zv.kryeministri Hazbi Lika sot nga Ohri do të flas rreth zyrtarizmit të gjuhës shqipe.

“Sot në ora 13 e 45 në restorant Lihnidos ne Ohër, deklarata për mediat është në ora 14.00. Folës do të jenë Kryeministri Zoran Zaev dhe Zëvendëskryeministri Hazbi Lika”, thuhet në kumtesën e qeverisë.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...