Hidhet në humnerë para të fejuarës dhe dajës së saj

E. K (30) nga Pehçeva rreth orës 19:10 të ditës së djeshme ka kërcyer në humnerë përpara të fejuarës së tij dhe dajës së vajzës.. Ngjarja e hidhur ka ndodhur në autostradën Shkup- Veles, ndërsa E.K edhe përkundër hetimit e cila ka zgjatur deri në mesnatë nuk është gjetur. Siç ka bërë të ditur policia E.K së pari ka parkuar makinën më pas ka dalë nga e njëjta ka kërcyer. Herët në mëngjes rreth orës katër, në Spitalin e Velesit është shtruar për kurim E.K të cilin e ka sjellë një familjar i tij. Po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...