Kapet duke vjedhur në Strugë,procedohet kumanovarja

Policia njoftoi se dje në orën 10:00 në Strugë, zyrtarë policorë kanë arrestuar 23-vjeçaren V.I. nga Kumanova. Ajo dyshohet se më parë ka kryer një vjedhje në një objekt komercial në Strugë, gjatë së cilës ka marrë disa produkte. Sendi i vjedhur u gjet dhe iu kthye pronarit. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të çështjes, kundër V.I. do të dorëzohet një aplikim i duhur.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...