Në takime të rëndësishme pa reçipeta, Ivanka Trump bën bujë sërish (FOTO LAJM)

Pa asnjë dyshim, Ivanka Trump është një prej grave më të fuqishme, por edhe më të bukura në botë.

Vajza e presidentit amerikan, së cilës Donald Trump i ka dhënë rëndësi të veçantë, ka marrë pjesë në disa takime të rëndësishme ndërkombëtare, ku nuk ka munguar as veshja e saj provokuese.StrugaLajm

Disa herë, ajo është shfaqur pa recipeta. Së fundmi, nëna e tre fëmijë ka publikuar foto nga këto takime dhe nga imazhet duket qartë që ylli nuk ka veshur reçipeta.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...