Aksidentohet shtetasi nga Maqedonia në Sarandë

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Sarandë.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me gurët anës rrugës, teksa udhëtonte nga Saranda për në Ksamil.

I plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit, shtetasi T.K 44 vjeç, nga Maqedonia, i cili është dërguar drejt spitalit të Sarandës, në gjendje të rëndë.StrugaLajm

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

In : Aktuale

Loading...
loading...