Strugani Isnik Alimi rikthehet te Atalanta

Isniku rikthehet tek skuadra e Atalantes edhe per 1 vit , pasi i mbaroj Huazimi 1 vjeçar tek Skuadra e Imoleses ku u aktivizua me sukses ne 80 % te ndeshjeve te sezonit , ku nuk munguan dhe golat ne disa ndeshje. Goli më i vlefshem ishte kunder Skuadres se Seria A , Genoa ne ndeshjen e 1/16 te kupes se Italise.
Shum shpejt do ju informojm per skuadren e rradhes e cila do te jet nje Hap shum i madh ne Karrieren e Isnikut , dhe do mund ta shikojm ne Kupat e Evropes , cdo gje Hap pas hapi me hapa te shkurt por te Sigurt .

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...