Tërmet në Maqedoni,ja ku është epiqendra

Një tërmet me magnitudë 2.2 ballë të shkallës Rihter është regjistruar sot me epiqendër 9 kilometra nga qyteti i Gostivarit.Në afërsi të Gostivarit edhe dje ka ndodhur në tërmet. Forca e tërmetit ishte e njëjtë.Sot tërmete në vendet fqinje ka pasur në Greqi, Shqipëri dhe Bullgari./Telegrafi/

Loading...
loading...

Loading…


loading…