Tërmeti sapo drodhi Ohrin, ndihet edhe në Strugë(FOTO)

Nje tërmet i ri para pak çastesh ka dridhur sërisht qytetin e Ohrit.

Tërmeti ishte me magnitudë prej 3.1 shkallëve të Rihterit dhe në thellësi prej 2 kilometrave.

StrugaLajm
Loading…


loading…