Zekolli: Vrasja e policit, shembull se si do të dukej Asociacioni

Shkruan: Arsim Zekolli

Manastiri i Banjes ne veri te Kosoves, eshte demonstrim më ilustrativ se si do të dukej Asociacioni i Komunave Serbe ne Kosove, dhe se cili do të ishte funksioni dhe qellimi i tij.
I propaguar si “instrument per mbrojtjen e te drejtave te bashkesise Serbe ne Kosove”, por terroristet e aramtosur nga Serbia, sot demonstruan ne praktike realitetin se per c’fare “mbrojtje” behet fjale.

* Arsim Zekolli
Autori i statusit ne facebook eshte ambasador dhe njohes shume i mire i rrethanave te politikes nderkombetare

In : Aktuale

Loading...
loading...